Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
ČGK TOUR by ASKO - VYHLÁŠENÍ TOUR 2022
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
BEST BRUTTO
80
27
Společná +9 - 15
80
27
Společná 15,1 - 27
80
35
Společná 27,1 - 54
80
21
* Všechny kategorie
83
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
09.10.2022 10:00:00
1
DOLEŽAL Martin
PILCH Martin
VOPAT Radek
FIALA Kamil
09.10.2022 10:00:00
2
ŠPAČEK Dan
BŘICHÁČEK Petr
PILCH Lucie
KOČOVÁ Jana
09.10.2022 10:00:00
4
BOSNIČOVÁ Laura
GAISLEROVÁ Michala
JETTMAROVÁ Darina
09.10.2022 10:00:00
6
ŠIMŮNEK Jan
BUČIL Petr
BROŽ Milan
BLECHA Barbora
09.10.2022 10:00:00
7
NĚMEČEK Patrik
MALIŠ Vladimír
HONISCH Petr
MANNOVÁ Martina
09.10.2022 10:00:00
8
ZAJÍČEK Bohumír
KAMARÁD Aleš
ŽYLKA Kamil
POKORNÁ Martina
09.10.2022 10:00:00
9
SOLFRONK Ivan
KŘIŽKA Pavel
GAJDOŠOVÁ Petra
09.10.2022 10:00:00
10
ZRCEK Stanislav
LAURICH Petr
STRAKA Martin
ŠIMÁK Jan Hroch
09.10.2022 10:00:00
11
KUBOŠEK Josef
LIPPERT Zdeněk
VOJÍŘOVÁ Jitka
LIPPERTOVÁ Vendulka
09.10.2022 10:00:00
12
DIVIŠ Michal
SMÍŠEK Otokar
OREL Tomáš
DIVIŠOVÁ Alena
09.10.2022 10:00:00
13
NESVADBA Lubomír
BENDA Luděk
PIJÁČEK Jiří
KŘEČEK Martin
09.10.2022 10:00:00
14
BABČÁK Peter
MÜLLER Jaroslav
HLAVÁČEK Zdeněk
PASTYŘÍK Jan
09.10.2022 10:00:00
15
BÍLEK Petr
NYPL Bohumír
TOMANDL Ivo
HARMATOVÁ Tereza
09.10.2022 10:00:00
16
PIKOUS Zdeněk
KOPFSTEINOVÁ Kristýna
TKADLECOVÁ Lucie
JANČÍKOVÁ Iva
09.10.2022 10:00:00
17
PECKA Jiří
VOJÁČEK Oldřich
BRABEC Bedřich
NOVOTNÝ Lukáš
09.10.2022 10:00:00
18
KRATOCHVÍL Petr st.
KRATOCHVÍL Petr
TANEVSKI Zoran
POTOČKOVÁ Jana
09.10.2022 10:00:00
19
SRŠEŇ Petr
KVASNIČKA Jan
JEDLIČKOVÁ Markéta
CHVALINOVÁ Pavlína
09.10.2022 10:00:00
20
HAVRLÍKOVÁ Kateřina
ZATLOUKALOVÁ Pavla
DIVIŠOVÁ Lenka
MESTHENE Hana
09.10.2022 10:00:00
21
BLAŽEK Jiří
MEDEK Marek
MATĚJOVSKÝ Jan
ROHN Vojtěch
09.10.2022 10:00:00
22
GUTOVÁ Lenka
VOJTÍŠKOVÁ Michala
VARAGYA Erika
09.10.2022 10:00:00
3
GRŇA Martin
GREINER Jaroslav
MICHALCOVÁ Eva
09.10.2022 10:00:00
5
KOTMEL Tomáš
ROMANOVSKÝ Daniel
URBÁNEK Milan
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66205